Sıkça Sorulanlar

Evden eve nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilmeli?
Günümüzde sürekli olarak büyüyen sektörde firma tercihi eşyalarınız açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden tercih yaparken firmaların geçmiş hizmetlerini ve taşıma sırasında sizlere sundukları hizmetleri ve bu hizmetleri fiyatlandırmalarına dikkat ederek doğru tercih yapabilirsiniz.
Evden eve nakliyat hizmeti süreci nasıl işlemektedir?
Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar anlaşma yapıldığı zaman öncelikle ücretsiz olarak gelip ekspertiz yapmaktadır. Bu ekspertiz sayesinde eşyaların durumu ve nasıl taşınacağı hakkında rapor hazırlanır. Sonrasında anlaşılan saatte çalışma arkadaşlarımız gelerek eşyalarınızı düzenli ve dikkatli bir şekilde taşıyarak en hızlı ve en güvenilir şekilde yeni evinize getirir.
Taşıma işlemi kaç saat sürmektedir?
Eğer taşınma işlemi şehir içi ise günü birlik olarak nakliyat işlemi gerçekleşir. Eşyanın gideceği yerin mesafesi, yerleştirilecek katın yüksekliği ve oda adedi gibi etkenler de bitim süresi üzerinde zaman farkı yaratmaktadır.
Nakliyat için önceden rezervasyon yaptırmalı mıyım?
Müşteri ile taşıyıcı firma arasında olmazsa olmazlardandır. Müşteri temsilcileri le gün ve tarih belirlenerek o gün için firma tarafından ekip ve araç ayarlanması yapılır.
Araçlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Her ebatta her marka araçlarımız mevcuttur. Biz Ev Moda Nakliyat olarak araca göre eşya değilde eşyaya göre araç bulunmaktayız.

Çalışanlarınız size mi ait?
Evet, çalışanlarımız kendi SGK?lı personellerimizdir. Bizler sıradan insanları çalıştırmıyoruz veya kahve köşesindeki vasıfsız elemanları çalıştırmamaktayız. Bizim şirketimizin bünyesindeki personeller en az 3 aylık bir eğitimden geçip ardından müşterimizin evine gönderiyoruz.
Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriyormusunuz?
Firmamız İstanbul başta olmak üzere şehiriçi ve şehirler arası ev eşyası transferini Türkiye?nin her il,ilçesine kesintisi hizmet vermekteyiz.
Ambalajlamayı nasıl yapıyorsunuz?
Ambalajlamayı grafpet kağıtla A?dan Z?ye paketleme yapıyoruz. Bu malzeme özel olarak imal edilmiş ve karton takviyelidir. Taşıma esnasında olası çarpmalara karşı asla zarar görmemektedir.
Mobilyaları söküp, yeniden kuruyor musunuz?
Evet, mobilyalarınızı demonte edip yeni adresinizde sizin isteğiniz doğrultusunda montaj işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her ekibimizde bir marangoz ve bir tesisatçımız mevcuttur. Evinize harici bir usta çağırmanıza gerek yoktur.
Evden eve fakliyat fiyatları neden farklıdır?
Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektörü içinde fiyat önemli bir konudur. Bizlerin tercihi fiyatı çok ucuz firmaları tercih etmemenizdir. Çünkü hem toplanma esnasında hem de taşıma esnasında kalifiye olmayan personele taşıtırlar ve fiyatları ucuz işçilikten ötürü düşük olmaktadır. Bu yüzden kesinlikle düşük fiyatlı nakliyat firmaları ile çalışmayınız.
Mobilyalarımızın sökme takma işlemi nasıl yapılmaktadır?
Firmamızda bulunan uzman marangoz arkadaşlarımız mobilyalarınızın sökme ve kurulum hizmetlerini kusursuz şekilde yapmaktadır. Ayrıca kurulum işlemleri sırasında küçük sorunlar var ise onları da tamir ederek sizlere hizmet vermekteyiz.
Hangi koşullarda asansörlü nakliyat hizmeti veriyorsunuz?
Eğer müşterimiz bu hizmeti talep ederse her taşıma hizmetinde asansörlü nakliyat hizmeti kullanmaktayız. Önceden gidip ekspertiz yaptığımızda zaten eşyaların normal şekilde taşınmayacağını belirlediğimiz bütün hizmetlerde asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Nakliyet araçlarınız kapalı kasa mı yoksa açık kasa mı?
Firmamıza ait olan bütün nakliye araçlarımız kapalı kasadır. Eşya taşıma hizmetinde açık kasa araçlar ile hizmet vermek tehlikelidir ve mecbur kalmadıkça bu şekilde hizmet almamanızı öneririz.
Taşıma sırasında avize ve perdelerimde sökülüp takılıyor mu?

Firmamız avize, stor ve perdelerin sökülüp takılma işlemini yapmaktadır. Bu hizmette eşya taşıma hizmetlerimiz içinde müşterilerimize sunulmaktadır.

E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
Whatsapp
Telefon