Müşteri Yorumları

 • Tuncay Çakır
  Tuncay Çakır
  Rezen Mühendislik
  5 yıldız

  Şirketimizin taşınma aşamasında nakliyat firması arayışı arayışı içerisindeydik, araştırmalarımız sonucu ev moda nakliyatı bulduk. Müşteri ilişkileri konusunda başarılı buldum. Nakliyat hizmetini profesyonel ve titiz yapıyorlar. Taşıma hizmeti almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

 • Ahmet Tekir
  Ahmet Tekir
  Polfen Elektrik
  5 yıldız

  Tavsiye üzerine ev moda nakliyat firması ile tanıştık, gidip depolarını gördük firmanın kurumsal ve güvenilir olduğuna emin olduktan sonra eşyalarımızı firma yetkililerine teslim etttik güler yüzlü ekibine ve işletme sahiplerine çok teşekkür ederim. Herkese tavsiyre ediyorum.

 • Arzu Demirci
  Arzu Demirci
  Aslı Danışmanlık
  5 yıldız

  Ofis değişikliği sebebiyle eşyalarımızı emanet edecek bir firma arayışına girdik araştırma yaptıktan sonra ev moda nakliyat firmasında karar kıldık sağolsunlar bizi üzmediler eşyalarımızı sorunsuz teslim edip teslim aldık herkese tavsiye ederim.

 • Murat Bardak
  Murat Bardak
  Astek Bilişim
  5 yıldız
  Uzun araştırmalar sonucu firmayı tesadüfen bulduk, Konuştuğumuz şekilde zamanında gelerek, hiçbir sorun yaşamadan eşyalarımızı paketleme yaparak taşıma yaptılar. Ayrıca ekip çalışanları çok titiz ve düzenli çalışmakta, çok saygılı insanlar. Çok memnum kaldık, başarılar diliyorum.
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.
Whatsapp
Telefon